Apriporta idraulicu GYKM-10100
Descrizzione breve:
Dettagli di u produttu
Etichette di u produttu
Modellu: Apriporta idraulicu GYKM-10/100
Modellu: GYKM-10/100
Applicazione:
Apriporta idraulicu GYKM-10100
Specificazione Tecnica
Capacità di diffusione
10 tunnellate
Larghezza
100 mm
Pressione di funziunamentu
63MP
Dimensione di u tubu
Lunghezza: 3 m
Diametru esternu: 13,5 mm
Diametru internu: 5 mm